Новини
Подяки Київського міського голови за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу столиці та з нагоди Дня науки

На засіданні Президії НАН України 31 травня 2023 року завідувачу відділу Інституту проблем міцності ім. Г.С. Писаренка НАН України кандидату технічних наук  Олегу Деркачу було вручено подяку Київського міського голови за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу столиці та з нагоди Дня науки.

Докладніше

Виставка-презентація наукових досягнень академічних установ

Відбулася виставка-презентація наукових досягнень академічних установ, в якій взяв участь Інститут проблем міцності імені Г.С.Писаренка НАН України

Докладніше

Наукові повідомлення молодих учених Академії на засіданні Президії НАН України.

3 травня 2023 року під головуванням президента НАН України академіка НАН України Анатолія Загороднього відбулося чергове засідання Президії НАН України. На його початку було заслухано наукові повідомлення молодих учених Академії. З доповіддю “Розробка методів забезпечення вібраційної надійності структурно-неоднорідних механічних систем” виступив завідувач відділу Інституту проблем міцності ім. Г.С. Писаренка НАН України кандидат технічних наук Олег Деркач. Доповідь була присвячена результатам фундаментальних та прикладних досліджень динаміки і міцності композитних конструктивних елементів та робочих коліс турбомашин.

Докладніше

Робочий візит керівництва НАН України до Інституту проблем міцності імені Г.С.Писаренка НАН України

5 травня 2023 року президент НАН України академік Анатолій Загородній, віцепрезидент НАН України академік Вячеслав Богданов та перший заступник головного ученого секретаря НАН України Олег Кубальський відвідали Інститут проблем міцності імені Г.С.Писаренка.

Детальніше

Правила прийому до аспірантури та докторантури Інституту проблем міцності імені Г.С.Писаренка НАН України у 2023 році

Правила прийому до аспірантури та докторантури розроблені відповідно до законодавства України, у тому числі Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 № 261.

Скачати pdf

Пішов з життя Володимир Олександрович СТРИЖАЛО

Дирекція Інституту з глибоким сумом сповіщає, що 26 грудня 2022 року на 83 році пішов з життя відомий український вчений в галузі механіки деформівного твердого тіла і динаміки та міцності машин головний науковий співробітник Інституту член-кореспондент НАН України Володимир Олександрович СТРИЖАЛО.

Висловлюємо щире співчуття рідним, близьким та колегам Володимира Олександровича у зв’язку з тяжкою втратою.

Пішов з життя Валерій Трохимович ТРОЩЕНКО

Дирекція Інституту з глибоким сумом сповіщає, що 30 листопада 2022 року на 94 році пішов з життя відомий український вчений в галузі механіки деформівного твердого тіла і динаміки та міцності машин, один з фундаторів сучасної теорії міцності матеріалів та елементів конструкцій в умовах циклічного навантаження, Почесний директор Інституту, академік НАН України Валерій Трохимович ТРОЩЕНКО.

Висловлюємо щире співчуття рідним, близьким та колегам Валерія Трохимовича у зв’язку з тяжкою втратою.

Світла пам’ять про академіка НАН України Валерія Трохимовича ТРОЩЕНКА збережеться в серцях усіх, хто його знав.

Молодим вченим Академії вручено державні нагороди України

Вітаємо кандидата технічних наук САВЧЕНКА Кирила Валентиновича з врученням державної нагороди України – медалі «За працю і звитягу», присуджену Указом Президента України №571/2022 і бажаємо йому міцного здоров’я і подальших успіхів!

Присуджена премія імені Динника Олександра Миколайовича

За серію праць "Деформування і міцність корпусів реакторів, внутрішньокорпусних пристроїв та елементів обладнання першого контуру атомних електростанцій" Xарченку Валерію Володимировичу та Чиркову Олександру Юрійовичу присуджена премія імені Динника Олександра Миколайовича

Пішов з життя Анатолій Павлович ЗІНЬКОВСЬКИЙ

1 серпня на 73 році пішов з життя Директор Інституту проблем міцності імені Г.С. Писаренка НАН України, відомий український вчений у галузі механіки деформівного твердого тіла і динаміки та міцності машин, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент Національної академії наук України Анатолій Павлович ЗІНЬКОВСЬКИЙ. Світла пам’ять про Анатолія Павловича назавжди залишиться в серцях всіх, хто знав і працював з ним. Дирекція та колектив Інституту висловлюють щирі співчуття його рідним і близьким.

Президія національної академії наук України. Розпорядження № 381

Призначити з 09 серпня 2022 року виконувачем обов'язків директора Інституту проблем міцності ім. Г.С. Писаренка Національної академії наук України доктора технічних наук Чиркова Олександра Юрійовича до обрання та призначення директора установи у встановленому порядку